Otevřeno: po - pá: 8 - 21 hodin / so: 9 - 21 hodin / ne: 10 - 21 hodin Rezervace: 731 146 931

KAFFÉ HORN 

Společenské a kulturní centrum UFFO

náměstí republiky 999

Trutnov

 

Provozovatel: U Kostela, s.r.o.

Lipová 69

Trutnov

IČ: 27493466, DIČ: CZ27493466

 

 Divadelní kavárnu Kaffé Horn provozujeme od vzniku společenského centra v roce 2010. 

Denní kavárna nabízí prémiovou kávu Café Reserva, která se svou koncepcí patří mezi produkty 100% Rainforest. Z této kávy připravujeme mnoho nealkoholických i alkoholických variací, ledovou či mražennou kávu Sorbetto. Oblíbená je, především v zimním období, čokoláda Eraclea ve velké škale příchutí.

V naší vinné kartě jsou zastoupena převážně vína moravské produkce, ale nechybí zde ani několik zástupců zahraničních vín. Perlivé víno Proseco, Frizzante a pro gurmány pravé šampaňské Pol Roger nebo Veuve Clcquot. 

 Připavujeme pro Vás domácí deserty, moučníky, saláty, sendviče s sezonně také čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Hitem léta se stává melounový fresh, na podzim je to šťáva z červené čepy, jablek a celeru.

 V dopoledních hodinách jsou nabízeny teplé snídaně a snídaňové sety. Pro vyznavače zdravé stravy můžeme doporučit ochucené jogurty a ovocný salát.

 Zajišťujeme kompletní cateringový servis při akcích konajících se v prostorách společenského centra. Na míru sestavíme nabídku rauru, coffebreaku či pohoštění pro setkání přátel. Náš šefkuchař Marek Bidmon je specialista ve svém oboru a uspokojí každý mlsný jazýček. 

  Náš personál prochází každoročně baristickým i someliérským kurzem.